sup noma SUP NOMA

Stand Up Paddle surfing (SUP) 


Sērfošanas paveids, kas radās Havaju salās. Atšķirībā no tradicionālās sērfošanas, kur braucējs sēž uz dēļa un gaida vilni, SUP braucējs stāv uz dēļa un izmanto airi, lai radītu kustību pa ūdens virsmu. 2013. gadā SUP tika atzīts par vispopulārāko ārpustelpu nodarbošanos. SUP variācijas ietver sevī:

 

  • gludūdens airēšanu atpūtai brīvā dabā, fitnesam vai ūdens turismam
  • sacensības uz ezeru, lielo upju un kanālu ūdeņiem īsajās un garajās distancēs
  • braukšana pa viļņiem jūrā vai okeānā
  • nobraucienus pa straujo upju krācēm (Whitewater SUP)
  • SUP jogu un pat makšķerēšanu

Piepūšamie dēļi


Cietos sērfošanas dēļus tradicionāli izgatavo no lamināta slāņiem, kas ir aplimēti ap putuplasta formu. SUP dēļi ir liela izmēra, bet vēlme padarīt tos ērtākus un pieejamākus transportēšanai ir attīstījusi piepūšamo SUP dēļu ražošanu, kas ietilpst vienā somā. Dēļi tiek piepumpēti ar rokas pumpi līdz 20psi spiedienam, kas padara tos cietības ziņā ekvivalentus lamināta cietajiem dēļiem. Tieši transportēšanas priekšrocību dēļ tie ir ideāli piemēroti SUP tūru organizēšanai uz attālinātām vietām, kā arī nomai.

WindBorn piedāvā gan cietas konstrukcijas dēļus 11’6″ kas izgatavoti pēc WindBorn speciāla pasūtījuma, gan STX ražotus piepūšamos dēļus (garumi no 10’6’’ līdz 12’0’’, freeride un Touring modeļi) nomu Ķegumā un Ogres novadā. Mēs esam par augstiem standartiem un kvalitāti, tāpēc izmantojam karbona regulējumus airus arī nomai.

 

Nomas komplekts sastāv no dēļa, aira, glābšanas vestes un drošības līša.
Cenas: 1stunda – 7 EUR, katra nākamā stunda – 5 EUR
1 diennakts – 30 EUR

WindBorn komandai patīk izaicinājumi un jauni galamērķi SUP tūrēm, tāpēc palīdzēsim realizēt Jūsu idejas un individuāli saplānosim maršrutus SUP tūrēm!