Kas ir WindBorn?

 

Jau vairāk kā desmit gadus vindsērfings, SUP un aktīvs dzīvesveids ir mūsu hobijs un sirdslieta, kas ir kļuvusi par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Lai popularizētu SUP un vindsērfingu Ogres rajonā un Ķegumā, 2015.gadā nolēmām izveidot WindBorn SUP nomu un vindsērfinga apmācību skolu. Sākotnēji darbojāmies uz dažādiem izbraukuma pasākumiem, kā arī organizējām vindsērfinga apmācības un SUP treniņus Ķeguma pludmalē noteiktos laikos. Taču jau 2019.gada vasarā izveidojām savu bāzes vietu Ķeguma pludmalē, kur vadām gan SUP treniņus un izbraucienus, vindsērfinga apmācības, kā arī Veselības vingrošanu un citus treniņus.

Mēs piedāvājam:
* SUP dēļu noma
* SUP izbraucieni. saullēktu un saulrietu sagaidīšana uz SUP dēļiem
* vindsērfinga apmācība
* aktīvās atpūtas nometnes un vindsērfinga nometnes ārpus Latvijas
* veselības vingrošana, pilates un fiziskās sagatavotības treniņi Ķegumā, Ogrē

MŪSU KOMANDA

Tas, ko mēs darām, ir mūsu sirdslieta daudzu gadu garumā. Laikam ejot, esam kļuvuši par augsti kvalificētiem savas nozares speciālistiem, gūstot augstus sporta sasniegumus gan SUP, gan vindsērfinga sacensībās.

WindBorn komanda: Jevgenijs Gavrilovs un Santa Veinberga

Jevgenijs Gavrilovs LAT-161: WindBorn kodols un dibinātājs

🏄🏽pieredzējis vindsērfinga un SUP sportists, SUP un vindsērfinga instruktors
🏄🏽ar vindsērfingu nodarbojas vairāk kā 15 gadus – kopš bērnības ar ūdenssportu ir “ uz Tu”
🏄🏽 daudzi viņu sauc par “waterman” – ūdens ir viņa stihija un viņš prot gan sērfot, braukt ar vindsērfingu, kaitsērfingu, SUP, wakesurf, wake-board, kā arī jau no agras bērnības burā ar buru jahtām
🏄🏽pozitīvs, komunikabls un atvērts, bet tajā pašā laikā koncentrēts un profesionālis
🏄🏽vienalga, vai Jūs pirmo reizi dosieties uz ūdens vai esat jau SUP vai vindsērfinga eksperts- Jevgenijs noteikti Jūs iemācīs- “ka pareizi un labāk”